TR | ENG

ZİYARETÇİ ÇALIŞMALARI KATILIMCI KILAVUZU

Fuarlarımızın bilinirliliğini arttırmak ve siz değerli katılımcılarımızın fuardan maksimum getiriyi almanız amacıyla fuar tanıtımına ve ziyaretçi sayısına olumlu katkı sağlayacağını düşündüğümüz bazı hatırlatmalar yapmak istedik;

POSTER KULLANIMI:

Fuar tanıtım posterlerini firmanızda, fabrikanızda ya da potansiyel ziyaretçilerinizin gözüne çarpabileceğini düşündüğünüz yerlere asarak fuara ve standınıza ilgiyi arttırabilirsiniz.

Posterleri ayrıca müşterilerinize göndererek onlardan da asmalarını isteyebilirsiniz.

DAVETİYE KULLANIMI:

Fuar davetiyelerini fuarda standınızı ziyaret etmesini istediğiniz firmalara gönderebilirsiniz. Davetiyenin üzerindeki tarafınıza ayrılmış olan bölüme hol ve stand numaranızı yazdığınız takdirde ziyaretçilerinizi standınıza daha kolay yönlendirebilirsiniz.

ONLINE DAVETİYE KULLANIMI:

İnternet sitemizde bulunan online davetiyelerimizi, standınızı ziyaret etmesini istediğiniz firmalara göndereceğiniz e-postalara ekleyerek firmaları, fuarlar ve katılımınız hakkında bilgilendirebilirsiniz.

FUAR LOGOSU KULLANIMI:

İnternet sitemizde bulunan fuar logosunu bilgisayarınıza kaydederek, standınızı ziyaret etmesini istediğiniz firma ve kişilere e-posta gönderirken imzanızın altına ekleyebilirsiniz.

Gönderdiğiniz e-postaların altına fuar logosu ile birlikte fuarların tarihini, yerini, hol ve stand numaralarınızı içeren bir davet mesajı da ekleyebilirsiniz.

İnternet sitenizde fuar logosunu yayınlayarak da ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

WEB SAYFASI VE SOSYAL MEDYA KULLANIMI:


Fuarların web sayfasını ve sosyal medya hesaplarını yapacağınız yazışma ve e-postalara ekleyerek ziyaretçilerinizi yönlendirebilirsiniz. Web sayfamızda ve sosyal medya hesaplarımızda potansiyel ziyaretçilere yönelik birçok bilgilendirme ve uygulama bulunmaktadır.

Mevcut sosyal medya hesaplarınızdan Fuara katılımınız ile ilgili yapacağınız paylaşımlar ile potansiyel ziyaretçilerinizi standınıza davet edebilirsiniz.

STICKER KULLANIMI:

Fuar stickerlarını potansiyel ziyaretçilerinizle yapacağınız yazışmalarda zarfın veya mektubun üzerine yapıştırarak firmanızın fuara katılımını belirtebilirsiniz.

Bunlara ek olarak;

• Fuar sırasında standınızda Bayilerinizle bir toplantı düzenleyebilirsiniz.
• Mevcut müşteri portföyünüzü fuara davet edebilir ve onlarla standınızda görüşmek üzere randevulaşabilirsiniz.
• Potansiyel ziyaretçilerinize fuar ile ilgili bilgilendirme e-postaları ya da mektupları gönderebilirsiniz.
• Kişisel ziyaretlerinizde fuardan ve katılımınızdan bahsedebilir; fuarın yerini, tarihini, hol ve stand numaralarınızı içeren bir metin hazırlayarak kendi adınıza özel bir davetiye mektubu hazırlayabilirsiniz.
• Yazılı ve görsel medya ile yaptığınız görüşmelerde fuara katılım ve desteğinizden bahsedebilirsiniz.

Siz saygıdeğer katılımcılarımızı fuarlarımızda görmekten mutluluk duyacağız. Herhangi bir sorunuz olursa, bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyin.



 

HM Ankiros
ike dijital
ike dijital